{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Joana Ngresi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Joana Ngresi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Epoka High Tech"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0