Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joana - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Mos me puth, nese puthja s'esht e gjate. Mos me zgjo, nese erdhe per pak. Ik se sot, vetem kam deshire te rri. Me kupto, sonte pak ti. Me mungooon. Heshtja nuk me faaal. Ti me mungoon. Shpirtin vras ngadaaal.

Me mungon e pranoj,me mungon sonte nuk kam fryme pa tyy. Me mungon, nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.
Me mungon e pranoj, me mungon sonte nuk kam fryme pa tyy.Me mungon nata hesht, dhe mengjesi ngjyroset bardh e ziii...
Hooouu... Ooooouuuu.. Me mungon... Oooouuu.... Haaaa.

Me trishton, kur afrohesh dhe s'me prek. Me lendon, nese buzen ti s'ma jep. Kur ti vjen, kam deshire te iki larg. Kur s'te kam, te dua praaaan.Me mungon. Heshtja nuk e faaal.Ti me mungoon. Shpirtin vras ngadal.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.

Iiiiii...Iiiiiii...aaaaaa...haaa...ooooouuu.iiiiii.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Joana - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Joana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joana Smakaj:


Komente 0