Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jobsab
  • Vendlindja:
  • Seine-Saint-Denis 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Dhjetor 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: pop

Jobsab është këngëtar. Ai është një këngëtar francez me prejardhje marokene dhe turke. Jobsab ka patur sukses në trevat shqipëtare me disa medley të hiteve shqip të vitit 2018.

Më datë 16 Maj 2019, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Te Dua / Je T'aime", në bashkëpunim me Jobsab.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet