Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joe Artid Fejzo - Si Re Fa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si do re fa nje keng ne piano kompozoj
Per ty voglushi im,…. Sa bukur notat tingellojne

Si re fa mbi pentagram koha vrapon
Le gjurme qe s’perseriten fragmente jete qe kalojne te kujton

**
Nje dite do rritesh voglushi im….
E ndofta kengen ti s’do ta kujtosh
Do kompozosh per vendin tend….
Atehere kenge s’do te harrohet kurre …

Ja,perseri ,.. ne syte e tu une shoh rinine…
Vitet anashkaluan… e mbrapa s’kthehen ,… jo, me s’vijne

Si re fa….. pak nota nis me fishkellime….
Çdo note sjell nje kujtim… pasione, ndjenja, çiltersi tek çdo femi……

**
Nje dite do rritesh voglushi im….
E ndofta kengen ti s’do ta kujtosh
Do kompozosh per vendin tend….
Atehere kenge s’do te harrohet kurre …


Ky tekst u dërgua nga joe artid fejzo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Joe Artid Fejzo - Si Re Fa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Re Fa".
3. Video është e këngës "Si Re Fa", por nuk këndohet nga Joe Artid Fejzo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joe Artid Fejzo:


Komente 0