Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joe Artid Fejzo - Smoke Gets In Your Eyes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

They asked me how I knew my true love was true
I of course replied
"something here inside cannot be denied
They said "someday you'll find
all who love are blind"
When your heart's on fire,
you must realize
smoke gets in your eyes…….

So I chaffed them and I gaily laughed
to think they could doubt my love
Yet today my love has flown away,
I am without my love

Now laughing friends deride
tears I cannot hide
So I smile and say
"when a lovely flame dies,
smoke gets in your eyes"
(smoke gets in your eyes, smoke gets in your eyes)
Smoke-gets-in-your-eyes.......


Ky tekst u dërgua nga joe artid fejzo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Joe Artid Fejzo - Smoke Gets In Your Eyes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smoke Gets In Your Eyes".
3. Video është e këngës "Smoke Gets In Your Eyes", por nuk këndohet nga Joe Artid Fejzo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joe Artid Fejzo:


Komente 0