Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

John Cena - Summer Flings

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Flings".
3. Video është e këngës "Summer Flings", por nuk këndohet nga John Cena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

John Cena - Summer Flings  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[John Cena]
Yeah we doin things now man
It's just another day in the life y'know
Always tryin to do some big bid'ness
Sometimes when we havin fun
Some shit goes down y'know, you ain't expectin nothin
Then, somethin come out of nothin

It was just another typical day in the summer
Me, Trademarc, Crouch and my little brother
We put the whips out, we cruise up to the strip man
Three wheel motion killin fools like a hit man
We on some chill shit, vibin out
But we still in the mix, f*ck hidin out
On the corner of L Street, I locked eyes with her
I ain't steppin man this bi*ch had guys with her
She came through the crowd and walked over to me
Catchin P off guard, she actin like she knew me
Her name was Shannon, she was canon
She's hangin with Melissa, this big booty chick you couldn't miss her
This chick was like a fitted cap, all over my dome
Said she wanna be down, but I ain't takin her home
That's when she said she live right down the street
She love white chocolate, well I got somethin sweet

[Chorus 2X: female singer]
Saw you walkin down the street and I
heard you say you had somethin sweet for me
Lover.. (somethin sweet) lover.. somethin sweet

[Tha Trademarc]
We run game, {?} Blanson, what's your hon's name
I can take an Eva hot bi*ch like bum change
Playin hard to get when I step, I'm afraid
I can treat a chick like cheap gas and upgrade
Whatever you need, whatever you want
With Trademarc on your arm, girl what more could you flaunt
There's just something about us, summer fling got you wondering
where I'll be in spring, but that's another thing
I'll be out girl, quicker than tans
If you want somethin stick hurr, stick wit'cha man
I ain't lookin for a lover girl, I'm lookin for sex
I can tell you I got money or I'm pushin a Lex
Whatever gets you hot, that's what I say next
Gettin passed through the crew girl that's a safe bet
I think it's funny how it doesn't take a whole lot
Trademarc's like an open flame, getting girls hot

[Chorus]

[John Cena]
Yo... with these sweet flows, the streets knows
whether we pimped out in streets clothes, we the bomb like deep throws
My speech grows to reach hoes - all over the globe
I got class like a Ric Flair robe

[Tha Trademarc]
Man I'm in and out quick like Jordan in the zone
D takin out a bi*ch like a pass from Shaq to Kobe
You know me with a extra set of hands
a bi*ch couldn't hold me man I leave 'em lonely

[John Cena]
If I catch a glimpse of your chick when she smile and fine
I make sure she lose your number, she'd be dialin mine
I ain't about a wife even if she won this right
I'll f*ck for seven days but stand for one night

[Tha Trademarc]
Man we decked out John, the strict gutter
I'll have a girl repeatin my name in sex like the bi*ch stutter
I got moves lookin butter with a tight fade
Forever dipped fresh man like Minot Gray

[Chorus]


Më Shumë Këngë Nga John Cena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet