Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

John Cena - Don't Fuck With Us

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Fuck With Us".
3. Video është e këngës "Don't Fuck With Us", por nuk këndohet nga John Cena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

John Cena - Don't Fuck With Us  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[John Cena]
We keep it hoppin like the cars with the shocks
We spittin heat on your block
We new to the game, but runnin the spot
Numbin your knot, with basslines that'll make ya neck break
This rook'll take your queen and put ya king in checkmate
Open your mind without makin ya meditate
We real champs; y'all just featherweight
Time to get it straight, I push your wig back
Crew loaded up with extra bread like a Big Mac
Beefin with us? We're leavin you face down
Stompin bi*ch rappers like I'm straight outta A-Town
Runnin the playground like it was a track meet
Shoes on the whip that be bigger than Shaq's feet
We into big things, bank account's overgrown
All types of cheese - swiss, cheddar, provolone
Guaranteed to burn wax like candles
Track hittin hard to the head like shots of Jack Daniels

[Chorus 2X: John Cena]
Y'all, bi*ch, crews, don't wanna f*ck with us
Y'all bound, to, lose, another one bites the dust

[Tha Trademarc]
It's Trademarc the truth, laid back, aloof
I'm God, as if you needed some proof
You ain't hard I can see it on you, {?}
Fuck a droptop, crop if I'm creepin on you
Click-clack nickelback knickknacks if you got heaters on you
Spittin back live rounders, with five pounders
If we meetin on two, I put a beatin on you
Your sound's tired buddy, that's why I'm sleepin on you
We lean back in the ride, with cream stackin the rawhide
The sound of God slide with a raw vibe
Straight military camel clothes ash brown boots
So sick, I've been handlin flows, since enamel was gold tooth
And branded by low
You cold f*ck like eskimo hoes at 7 below
You slow, you be the last to think
My hands seen more f*ckin dirt than bathroom sinks

[Chorus]

[John Cena]
I got punks, dumps and switches, dump chumpses bi*ches
We feed you to the sharks, you can sleep with the fishes
Clean you like dishes but I ain't no busboy
You ain't family, you ain't earnin my trust boy
Seen too many bi*ches that'll double cross ya
We bring more drama than the Laker roster
Get the click pissed, ain't nobody can save ya
Throw heat without lookin like Fernando Valenzuela

[Tha Trademarc]
Marc Predka's the name, the rest of you lame
I'm ego drivin, seen with different women, every size and frame
I refine my game by f*ckin famous bi*ches
But it's all the same, it's just ex to the next
for sex or brain, misses or Mrs.
Married or not, my game don't stop
It's cars bars bonds and stocks you ain't see my flow
Y'all are small-time suckers like a knee-high hoe

[Chorus]


Më Shumë Këngë Nga John Cena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet