Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

John Cena - Make It Loud

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Make It Loud".
3. Video është e këngës "Make It Loud", por nuk këndohet nga John Cena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

John Cena - Make It Loud  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[John Cena at a live show]
It's the joint baby, GOTTA MAKE IT LOUD [crowd cheers]
SO LET ME HEAR SOME NOISE FROM THE CROWD [more cheering]

[Tazz] That's noise!

[Chorus 2X: John Cena]
It's the joint baby, gotta make it loud
Get the point yo you gotat make it loud
Everybody in the club make it loud
SO LET ME HEAR SOME NOISE FROM THE CROWD

[John Cena]
Yeah, yeah
We came to kick the door down, it's time to hit the floor now
Yo... we got some shit in store now
So; clap your hands while we let the sax blow
Not quite crispy green, but we came to stack dough
We ain't maxed yo, we just try and get this money right
Bills made of Spandex, I still keep my money tight
Never stoppin, all I see is the money like
the kid on the mic is too +Raw+ for your Monday night
If you got in free, or your f*ckin cover's paid
Bounce to this motherf*cker like you was some Rubbermaid
This ain't that Cristal sippin type shit
It's that bottle breakin, startin riot type shit
So jump up and down 'til ya break the floor
Yo we keep it underground like a basement tour
East coast reppin, stretchin out to L.A.
Not double oh seven but we +Die Another Day+, what

[Chorus]

[Tha Trademarc]
I tear up any track, front to back
Like Roy Jones takin on fifty year-old cats
makin comebacks, where you at, cats spit soft shit
like whispers and gloves, I'm not hearin that
It's all love maybe if you wanna rub baby
Anything but that, step back lady
Trademarc, John Cena, clubbin it up
We got Chaos on the one and two, cuttin it up
I'm all about laid back, don't jock, I hate that
I see through haters games, don't mistake that
I still got love if you buyin our shit
If you claim you hatin us, but you ridin our dicks
Everybody hear the name, Marc Predka
It's gonna ring like an echo for years, I never left ya
All y'all raise your glass to this shit
Cause Trademarc's the head of the class of misfits

[Chorus]

[John Cena]
We steal your top spot, and you not gettin your number back
Chop down competition like I was a lumberjack
Clear out the club floor, we keep 'em comin back
Tough to bring down like an overweight runningback
Yeah - and we blaze 'em baby
Trademarc, John Cena, we amazin baby
Yo we tear up any crew, leave a motherf*cker worn
Y'all are just soft like some Cinemax porn

[Tha Trademarc]
I move a crowd like a bomb scare
Grab the mic when we hittin it right, if you want fear
Some say Trademarc, he ain't all there
We old school like when Sonny, was on Cher
Take it back like a Richard Pyror 8-track
And grab a chunk of your change like a state tax
Man please, we want platinum plaques
I want cream, green, cheddar cheese, to grab in stacks

[Chorus]

[scratching Trademarc to fade]
"Chaos on the one and two, cuttin it up"
"That's that shit!"

[crowd chanting] "Ce-na, Ce-na, Ce-na" [at the end]


Më Shumë Këngë Nga John Cena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet