Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

John Shahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  67
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Australi 
BIOGRAFIA: John Shahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. English: John attended Kedron State High School at the age of 14. He was born in Albania and has been a resident in Australia since 2007. He even had to learn to speak English when he first arrived! John has been a student of Neridah Vocal Studio and he also does weekly guitar lessons. John loves playing and singing Reggae and R&B and he also writes his own songs. He aspires to be a professional performer. Shqip: John lindi ne Tirane ne viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

6
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

J Gashi

Uki Latifi

Shkelqim Berberi

Stanaj

Mozzi

Ardi (Ardi Kajtazi)

Anxhelo Koci

Seven Saraqi

Qazim Menxhiqi

Erjon Korini

Tags: John Shahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet