Më mbaj mend (për 1 muaj)

John Tilio

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: John Tilio është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Shtator 2017, John Tilio publikon videoklipin "Prek Cdo Limit", në bashkëpunim me Vinsmoker. Teksti i këngës u shkrua nga John Tilio, ndërsa orkestrimi u punua nga Vinsmoker. Më datë 23 Korrik 2018, John Tilio publikon videoklipin "Aktore". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Më datë 14 Shkurt 2019, Kastro Zizo publikon videoklipin "Culo", në bashkëpunim me John Tilio & Vinsmoker. Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Latifi

Andi Qereti

Mevlud Rahimaj

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Rod

Lory B

Jusuf Mimari

Arian Gollopeni

Frenkli Vjero

Leonardo Gashi

Tags: John Tilio


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet