Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
John Van Ride

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: John Van Ride është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 29 Gusht 2014, Gerta Mahmutaj & John Van Ride publikojnë videoklipin "Pija Me Emrin Tend". Në Shtator 2016, Gerta merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Vetes", në bashkëpunim me John Van Ride. Më datë 12 Maj 2017, John Van Ride publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Gerta Mahmutaj. Më datë 4 Korrik 2018, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Ku Ma Ke", në bashkëpunim me John Van Ride. Muzika e këngës u punua nga Jo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I fejuari i

Gerta Mahmutaj

Knuati i

Aurela Gaçe

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andy Gramm

Vali Corleone

Rudi

Rati

Julian Mustafa

Eleminimi

Luiz Ejlli

Gent Bushpepa

Erjon Beci

Altin Sulku

Tags: John Van Ride


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet