Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

John Van Ride
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 13 Janar 1981
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: dance

John Van Ride është dj i njohur. Më datë 29 Gusht 2014, Gerta Mahmutaj & John Van Ride publikojnë videoklipin "Pija Me Emrin Tend".

Në Shtator 2016, Gerta merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Vetes", në bashkëpunim me John Van Ride.

Më datë 12 Maj 2017, John Van Ride publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Gerta Mahmutaj.

Më datë 4 Korrik 2018, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Ku Ma Ke", në bashkëpunim me John Van Ride. Muzika e këngës u punua nga John Van Ride, Filloreta Raçi (Fifi), teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga MAX Production.

Më datë 9 Korrik 2019, Gerta Mahmutaj & John Van Ride publikojnë videoklipin "Kush Je Ti". Muzika e këngës u punua nga John Van Ride, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

I fejuari i

Gerta Mahmutaj

Knuati i

Aurela Gaçe

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet