Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

John Van Ride - Perfect Crime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T12:00:10+00:00

Produksioni:

John Van Ride"Perfect Crime" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga John Van Ride.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga John Van Ride i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga John Van Ride:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet