Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jojo (Jehona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Jojo (Jehona) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Jojo publikon videoklipin "Merre Zemren". Më datë 7 Shtator 2019, Jehona publikon videoklipin "Je Kan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Taunita

Ervisa

Lily N

Xhirjana

Samira

Katrin

Florida Dushku

Jona

Neshi Cakolli

Tags: Jojo, Jehona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet