A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jojo (Jehona)
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: pop

Jojo (Jehona) është këngëtare. Më datë 5 Korrik 2019, Jojo publikon videoklipin "Merre Zemren".

Më datë 7 Shtator 2019, Jehona publikon videoklipin "Je Kan".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019