Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jokker

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Klinë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jokker është një këngëtar i njohur. Franz Bekaj, apo siç nihet me pseudonimin "JOKKER" kreu Shkollen Fillore Ne (ISMET RAC) Shkollen e mesme e ka nderprere. Si i ri u kyq ne boten e muzikes Hip-Hop (RAP) dhe qysh ne vitin 2008 shkruan vazhdimisht tekste. Ne vitin 2012 lansoj kongen e ti t'par (SOLO) "MASSAKA". Ne vitin 2012 u largua pak nga skena e hip-hopit per probleme personale. Tani eshte rikthyer ne skene perseri me kengen e tij "20.10". Kenget te cilat i dhane nje hov karrier...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cadox

Dossi A.K.A Professional's

Patriot Deliu

Napoleon

Dr.Nushi

Herolind Ramabaja

Potera

Robb Daddy

Bujaa

Ron Rexhi

Tags: Jokker, Jokkeri, Franz Bekaj


Komente mbi këtë artist