Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jolanda Dhamo & Pellumb Elmazi - Ciltersi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Jemi ulur ne pran'dritares
Ciltersi shohin syt e mi
Treni ecen neper peisazhe
Gezim ne zemra gezim ne sy
Un'emrin tend e mesoj nga ti
Un'qytetin le shkoj ne veri
Lind bisede e ngrohte
Lind nje miqesi
Ne bisede hyjn' njerez ngjarje
Nje film i bukur a nje kujtim
Ne dritare ndryshojn' peisazhet
Dhe ndrit plot ngjyra atdheu im
Un'nis nje fjal' me kujdes te ndjek
Ti flet per nje mall me beson nje brenge
era engrohte e stines
fryn leht' e lehte
Sa e bukur rruga jone
Treni mbushur plot me njerez
Gjejme ketu kaq ngrohtesi
Kaq ngrohtesi te dy
Dhe na duket ka shume kohe
jemi njohur ne dy
Gjej tek ti nje shok nje mik
Kaq ciltersi tek tyNuk kemi video për këtë këngë.
Jolanda Dhamo & Pellumb Elmazi - Ciltersi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ciltersi".
3. Video është e këngës "Ciltersi", por nuk këndohet nga Jolanda Dhamo & Pellumb Elmazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:


Komente 0