Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jolanda Dhamo - Genjeshtari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Per Mua Je"
ti me thua je e rrall kur ste shoh ty une kam mall ma trego qdo gje qe ndjen por une e di qe me genjen mos kerko ti te me thuash se per mua ti po vdes hej hej ti je okej ke lindur mbrapsht smun te te kthej por nuk te dua ato qe thua por une e di sme duhesh ti hej hej hej hej ti je okej ke lindur mbrapsh smun te te kthej por nuk te dua ato qe thua por une e di sme duhesh ti me genjeshtra po me lodh nuk e di qfare po me ndodh veq nje fjal une e di te mir dua te them ty lamtumir mos kerko ti te me thuash se per mua ti po vdes
ref 2 hej hej ti je okej ke lindur mbrapsh smun te te kthej me nuk te dua ato qe i thua por une e di sme duhesh ti


Ky tekst u dërgua nga  herolinda
Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet