Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jolanda Dhamo - Me Lendoi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"I Lodhuri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lendoi" kënduar nga Jolanda Dhamo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aurora. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A ka njeri ne kete jete
qe mund te me degjoje?
a ka njeri ne kete jete
qe qe mund te me kuptoje?

REF 2x:
Mbaje mend ti
se do te vuash
zemren time e ke thy
do te qash ti si femi
zemren time e ke thy

Sa shume, sa shume
e doja, sa shume
me lendoi, me lendoi
thelle ne zemer me shkaterroi

REF 2x:
Mbaje mend ti
se do te vuash
zemren time e ke thy
do te qash ti si femi
zemren time e ke thyMë Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...