Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jolanda Dhamo - Nënës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Fabian Asllani

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Këngë e albumit:

"I Lodhuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00sa here marr fryme ta ndjej une ty aromen ta ndjej cdo fjale e puthje si dikur do te mbaj me vete ty porsi ikona qe drita nuk do shuhet kurr.Kur zoti na mungon nje qast ne jeten ton por ti qe quhesh nene vendin e zotit ke zene kur zemra therret nene te gjitha i ka thene njelloj te jesh ne bote edhe nene edhe zot.je kaq e maqishme ti moj nene koha ne shpirtin tend ska asnje vlere mbetesh pergjithmone drita qe ke qene dhe une prane teje o zot o nene cdo cast i madh o zot me ne nuk qan jo dot ndaj ti qe quhesh nene vendin e zotit ke zene kur zemra therret nene te gjitha i ka thene njelloj te jesh ne bot edhe nene edhe zot ..............................................ref..............................................


Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet