Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jolanda Dhamo - Deluzion

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deluzion".
3. Video është e këngës "Deluzion", por nuk këndohet nga Jolanda Dhamo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jolanda Dhamo - Deluzion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

29/07/2013

2013-07-29T15:26:18+00:00Shume fjale ti me ke thene,
por prova nuk me ke dhene.
Te shoh se c'ben ti vec per mua.
Ia vlen, apo s'ia vlen ty te te dua.

Ne enderra me ty flas
dh kur s'te gjej pa ty humbas.
Nuk di sec ndien a me do mua?
Sa mijera fjale te dua une kam degjuar.

Ref(2.x)
Te doja dje, te dua sot,
sa ti nuk e mendon.
Dhe do te dua ty perjete,
por ti s'e meriton.

Me lutje nuk jam mesuar,
Dhe per ty s'do them une jo.
E si mundesh ti te me duash?
Ti vec veten tende do.

Te shoh dhe nuk te shoh,
me thuaj nese tjeter do.
Pas teje s'dua qe te vuaj.
Me dashurine une s'mundem qe te luaj.

Ref(4.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet