Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jolanda Dhamo - U Rrita Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Buze detit ja tek eci une tani
ti det me kupton
Si dikur e vogel edhe sot plot mall
nje vale ma dergon
Kete vale thelle zemres do ta kem
kudo qe te shkoj
Ajo me perkundi mu be si nje djep
ndaj kure se haroj
Nje pulbardhe dashurie
tek une perhere do te jete
Ja kam ngritur folene
ne zemer o det
Une u rita me ty
si me qytetin ku linda
Ndaj kudo qe te shkoj
ty det ste haroj!


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Jolanda Dhamo - U Rrita Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Rrita Me Ty".
3. Video është e këngës "U Rrita Me Ty", por nuk këndohet nga Jolanda Dhamo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:


Komente 0