A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jolanda Gjeluci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
Jolanda Gjeluci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe klasike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lina

Dhurata Haliti

Pegi Xhani

Fatmire Mjaku

Arta Grajqevci

Sevi

Gledis

Stela Brahimllari

Anisa Dervina

Entela Ilirjani


Tags: Jolanda Gjeluci, Jolanda Gjeluci Laloshi, Jolanda Laloshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019