Jolanda Kojlovic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Jolanda Kojlovic është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2016, Jolanda Kojlovic publikon albumin "Potpuri Jugu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Laxarela

Luljeta Konomi Haxhi

Llambrini Nano

Eglantina Doko

Tefta Kondo

Juli Cenko

Griselda Pepa

Teuta Dyrmishi

Nertila Vreto

Vitori Balili


Tags: Jolanda Kojlovic, Joly

Krijo Një Kartolinë