Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jola Puci - Kthehu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Syte e tu une i kujtoj
cdo shikim me ledhaton
nga te sillem e nga te shkoj
vec ne ty une po mendoj
nate per nate te enderroj
floket e tu i ledhatoj

REF.:
Kaluan jave e kaluan muaj
kerkon zemra qe ti thuash
te lutem o kthehu ti
zjarri im me merr tani

Me mungojne puthjet e tua
lutja loti seshte per mua
foli zemres si di ti
shikom ne sy mos mbaj meri
nate per nate te enderroj
floket e tu i ledhatoj

REF.:
Kaluan jave e kaluan muaj
kerkon zemra qe ti thuash
te lutem o kthehu ti
zjarri im me merr tani
Jola Puci
Publikimi: 23/05/2017
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Jola Puci


Jola Puci - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Jola Puci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jola Puci:


Komente 0