Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni - Bizi Agjend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krejt qka du mos mu plak
Po edhe nese plakna
Apet un nxa plaka
Ju rrehi thoben shuplaka


Ky tekst u dërgua nga alban.suu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jon Pireva
Publikimi: 30/07/2021
Produksioni: Zzap And Chriss


Joni - Bizi Agjend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bizi Agjend".
3. Video është e këngës "Bizi Agjend", por nuk këndohet nga Joni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jon Pireva:


Komente 0