Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Jona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2016, Jona publikon videoklipin "Nese S'vjen Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lea Papa

Ola Xhauri

Irida Pojani

Rina Ramadani

Arbana Elezi

Anela

Samira

Ardita Begu

Eliza Markiq

Ojsa


Tags: Jona

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet