Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona - Faier (Feat. Chipsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Jona

Sonte klubi shkon ne ajer ajer ajer
veq un e ti faier faier
aj ajde kallxom ti se qa di me bo e bo
qa do me thon spo ma nin per kurgjo
pushoma senin ta dridhi venin
lirisht preke tonin e un pe preki temin
e vogel o skena kur une jam knena
sa do qe bon stila ama veq un e vrena

CHipsi

Une e di qe ty t'pelqen edhe i dron
senet qe spo ta nin kohen na nuk kena
nevoj me prit edhe as ni dit me punu me kohen
se po du me t'pa edhe po du met prek
edhe met bo per veti nuk ka lidhje
qa thojn edhe qa dojn e kan per veti
qohu kadal edhe mos u nal qohu veni
bone faier syn une ti veq une ti
qdo sen mes neve bohet high
veq une me qelin sonte flak
senin e venin e kallim let
provon t'na del dikush perpara minutin sia
falim


Ky tekst u dërgua nga Florent Xhimshiti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jona Gjoka
Featuring: Chipsi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/03/2014


Jona - Faier
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faier".
3. Video është e këngës "Faier", por nuk këndohet nga Jona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0