Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Jona Koleci - Stine Dashurie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2009

2009-12-24T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stine Dashurie" kënduar nga Jona Koleci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Koleci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet