Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Jona - Humb Kontroll  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2010

2010-03-17T15:48:41

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Humb Kontroll" kënduar nga Jona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet