Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Koleci - Jam Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/04/2012

2012-04-05T17:54:02+00:00Sa here me shikon me shume e kupoton se une jam per ty
Me thuaj vetem sot dhe une do te mbroj se ne jemi dy

Per ty jam e vecante
nje mbi njeri
fenomen shume i rall dhe aktrativ
te bej te ndihesh me fat pozitive jo posesiv
Per mashkull tim (2x)

Ref: 2x
Sa here me shikon me shume e kupoton se une jam per ty
Me duaj sot dhe une do te mbroj se ne jemi dy

Per ty une jam hot
jam vendi i pare
me do sepse jam une ajo qe jam
Menyra e sakte qe zemren ta marr e di se eshte ajo qe une e kam (2x)

ref
Sa here me shikon me shume e kupoton se une jam per ty
Me duaj sot dhe une do te mbroj se ne jemi dy 4*


Ky tekst u dërgua nga  trendafila
Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet