Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jona Koleci - Me Ty S'do Jem Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/09/2011

2011-09-03T13:59:24+00:00E kujtoj lidhjen tone
ne nje dit shume te ftohte me shi
dukej bosh
vetem ne rruga skish kalimtar asnjeee
e para her e vetmja dit qe me ty do kaloj
jam mire
se kuptoj pse kam frik por do ish me mire ta them

ref 2*
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me

E kujtoj lidhjen tone
ne nje dit shume te ftohte me shi
dukej bosh
vetem ne rruga skish kalimtar asnjeee
e para her e vetmja dit qe me ty do kaloj
jam mire
se kuptoj pse kam frik por do ish me mire ta them

ref 2*
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me

ref 2*
vjen sdou-u-o-u-ooo
posht - fal - tjeter
je ti je ti je ti
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me


Ky tekst u dërgua nga  trendafila
Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet