A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Pepkolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jona Pepkolaj është një këngëtare e njohur. Ajo është me origjinë nga Tropoja dhe pjesë e etiketës "Bulza Entertainment". Jona është studente në Fakultetin e Ekonomisë, ku studion për manaxhim biznesi. Ajo është vajza e vetme, nga tri fëmijë. Familja e mbështet në rrugën që ka zgjedhur. Ka vite që është lidhur ngushtë me muzikën dhe nuk e quan ditën të plotësuar nëse nuk këndon. Ka qënë pjesë e një grupi të quajtur ‘Who gives a funk?’, i cili është shkrirë. Tashmë po performon si soliste n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhejni Lito

Desara Smakaj

Enxhi Kumrija

Irsa Qosja

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Dorentina

Sadie Zharki

Edona Gjinaj

Arta Lala


Tags: Jona Pepkolaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019