A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Jona Zeneli - Deshirat E Jones


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2014

2014-10-11T14:11:44

Ja Jona qfare ju flet
kam deshire te behem
blete te behem blete
te shetise ne qdo pranvere .

ne lulet plote me ere per
plote me ere per plote me ere
dhe ne brije dhe ne maje te
beje mjalte per kalamaj ta beje.

mjalte per kalamaj e kam deshire
me ne fund qe ta kem edhe nje fund
qe ta kem nje pse ate fund pse
ate fund kush flete fjale te pahijshme

a shkel lulet lulishte une nge
mbrapa ta gjurmoje cek me thumb
do ta thumboje kush shkel fjale
te pahijshme a shkel lulet ne lulishte.

une nga mbrapa ta gjurmioje
cek me thumb do ta thumboj.

JA JonA qfare ju thote kam
deshire te behem zog te behem
zog te fluturoj ne qdo pranvere
ne lule plote me ere perplote me ere.

perplote me ere dhe ne brije e ne
male te kendoje per kalamaj te
kendoje per kalamaje te kendoje
per kalamaj e kam deshire me ne

fund qe ta kem edhe nje fund
qe ta kem nje pse ate fund
pse ate fund .
2x
kush flet fjale te pahijshme
a shkel lulet ne lulishte une
nga mbrapa ta gjurmoje cek
me thumbe do ta thumboj.

kam deshire me ne fund
qe ta kam edhe nje fund.
qe ta kem nje pse ate fund
pse ate funde.

2x
kush flet fjale te pahijshme
a shkel lulet ne lulishte une
nge mbrapa ta gjurmoje cek me
thujmb do ta thumboj.

une nga mbrapa ta
gjurmoje cek me
thumb do ta
thujmboje.


Ky tekst u dërgua nga aulonaKartolina (1)

U krijua nga Suela mehmeti 2019-06-04 12:26:04
Ja Jona çfarë ju flet
Kam dëshirë të bëhem bletë
Të bëhem bletë
Të shëtis në çdo pranverë

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019