Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Zeneli & Arlind Lamaxhema - Sykaltroshja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Arlind Lamaxhema

14/09/2015

2015-09-14T12:01:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sykaltroshja" kënduar nga Jona Zeneli & Arlind Lamaxhema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli & Arlind Lamaxhema i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Zeneli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet