A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Jona Zeneli - Inspektor Ibishi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2015

2015-12-30T13:57:43

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Polifonia 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inspektor Ibishi" kënduar nga Jona Zeneli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019