Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Zeneli - Zukasin Mizat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

31/12/2016

2016-12-31T19:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zukasin Mizat" kënduar nga Jona Zeneli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Zeneli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet