A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Jona Zeneli - Bam Bam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2017

2017-12-30T19:00:00

2x
haj haj s'di qa kam zemra fort pom bon bam bam haj haj qa ka ma thu hiq spo muj mu koncentru.

2x
djemt e klases shesin poza hiq sma nin kur m'kap nervoza sa here qe kaqurreli ben selfi faqet skuqen sen se di.

2x
bon bon sdi qa kam zemra shpesh bom bon bam bam.
qysh me mujt me u koncentru 2 me 2 sa bojn a thu para meje siper sherr ka qellu ni kaqurrel duhet venin me ja ndrru kaqurrelin ose mu sa ma afër qe e kam zemra fort pom bon bam bam e gjeta se gjeta e 3 e verteta la la la la la la.

2x
haj haj sdi qa kam zemra fort pom bon bam bam haj haj qa ka ma thu hiq spo muj me u koncentru.
bam bam sdi qa kam zemra shpesh pom bon bam bam.
qysh me mujt mu koncentru 2 me 2 sa bojn a thu para meje siper sherr ka qellu ni kaqurrel duhet venin me ja ndrru kaqurrelit ose mu sa ma afer qe e kam zemra fort pom bon bam bam e gjeta se gjeta e 3 e vërteta la la la la la la.

2x
haj haj sdi qa kam zemra fort pom bon bam bam haj haj qa ka ma thu hiq spo muj mu koncentru

bon bon sdi qa kam zemra fort pom bon bam bam.


Ky tekst u dërgua nga JonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019