Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni
Këngët (10)
Biografia
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Joni është një këngëtar i vogël. Në Maj 2009, G-gand & Joni marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Sonte Bahet Nami". Më datë 20 Shtator 2014, Jimmy X Cash publikon videoklipin "Ball Until I Fall", në bashkëpunim me Andy & Jonin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania SWART. Më datë 11 Tetor 2016, Joni publikon videoklipin "Mos Bre Vlla", në bashkëpunim me Mici Am. Më datë 1 Prill 2017, Joni publikon videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Joni

Komente 0