Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni Aliraj - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sa here me kalon prane
une te ndjek ty ne cdo hap
ti me sheh,here qesh,here shan
nga ty as "PO" as "JO" nuk kam

kjo loje vec vazhdon...

ndryshe vishesh tani cdo dite
tashme e di jam duke prit
sa te pelqen t'me provokosh
kerkon durimin te me testosh

kjo loje t'intrigon...

me ty me ty me ty
eshte i embel ky torturim
dua... me ty me ty me ty
te shkojme nga Lindja ne Perendim
kjo vere do te merrte,nje tjeter kuptim
per ne te dy

te ndaj... me ty me ty me ty
diellin,detin dhe freskin
dua... me ty me ty me ty
te dehem ne perqafim
te mbuloj me puthje, nga mbremja ne agim
te zgjohem me ty

sa i marr une jam
mbas fytyres tende,cdo tipar ka hijeshi
sa shume e vecant
plot stil e ke dhe ecjen
trasmeton ti energji

me ty me ty me ty...

ndaj le te dalim,te qeshim, dallget te na perpijne
trupat tane tja falim reres,hena/yjet te peshperijne...
per ne te dy

per njeri tjetrin te flasim,te tregojme per femijrin
dhe pafund foto te shkrepim,kesaj vere tja lem kujtim
Joni Aliraj
Publikimi: 09/09/2020
Muzika: Joni Aliraj
Teksti: Joni Aliraj
Video Produksioni: Chill Pro
Produksioni: Endrit Shani


Joni Aliraj - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Joni Aliraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joni Aliraj:


Komente 0