Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni Lekaj - Qajo Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O haver more haver
Qajo qika po ma ther
Çdo minut ma shum pe du
Ishalla o shkru per mu (x2)

Çfare igballi pata qe e pash
sonte kur m'thirre
o shok hajrin ty ta pash

I lumi une nafak për mu me pa
me ra n'dashnie
me ata sy n'dashni une rash

O haver more haver
Qajo qika po ma ther
Çdo minut ma shum pe du
Ishalla o shkru per mu (x4)Publikimi: 12/11/2021
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Valdrin Abazi
Prod: Vd Sounds
Video Produksioni: Artin'e FilmsJoni Lekaj - Qajo Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qajo Qika".
3. Video është e këngës "Qajo Qika", por nuk këndohet nga Joni Lekaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0