A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joniad Banushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Joniad Banushi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Ilir Livoreka

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Sezgin Curi

Fatrin Krajka

Armand Trebicka

Kadri Sherifi

Artan Mezini (Arti Rec)

Marsel Gunga

Alban Male


Tags: Joniad Banushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019