A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jonida Maliqi - Ti S'Me Meriton


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Lyrics:

Armand Trebicka

Participating in

Nota Fest 2002

Participating in

PoliFest 2002


ti e di, ti e di, ti e di, se me pelqen, ti e di, ti e di, ti e di, se me genjen dhe un vuaj, vuajt do te gjej.un e di, un e di, un e di se me tradheton un e di, un e di, un e di ti nuk e mendon dhe un vuaj oh sa me mungon dhe un vuaj ti sme meriton

ref: do te puthesh buzet qe smenduan kurr per ty do te shohesh erresir pa fund ne ata sy ti harroje asnje tjeter se ze vendin tim me harrove u largove e shkatrove shpirtin tim(2x)


Lyrics submited by Hana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019