Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jonida Maliqi - Une Te Dua Si Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Dua Si Je Ti".
3. Video është e këngës "Une Te Dua Si Je Ti", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jonida Maliqi - Une Te Dua Si Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/03/2010

2010-03-08T18:29:47+00:00`Ti vazhdon me zhgenjen me zhgenjen si perheeer.
Se kuptoj nga te vjen ky zemrim
nga gjith..
Heeeehaaauuu..

Un te dua ti e diii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne syy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Hooouuuhhhooouuu..

Jo sediii ku do tshkoj
ku do tshkoj naten von
vetem ndjej te kendoojj
gjithmon prane te qendroj.

Un te dua ti ediii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne sy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Haaaaahuuuuuhhaaaauu..

Un te duuaaaaa tiii ee diiiiii
te ndjej ne vetmii
pse smee shehh
nje heeeer ne syy..
dhe tmee thuash se vlej per ty.

Nanananna..
Per Tyyy..
O Per Ty
Ouuouououououou..
Per Tyyyyy.....
O nananaaaa..
Vlej per Tyyy..
Me Thuajj vlej per Tyyy.
¢¾


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3.nt`
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet