A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Jonida Maliqi - Ti


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  64

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T11:41:10

Music & Arrangement:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Olti Curri

Participating in

Kënga Magjike 2013


Dielli ndezi zemren time, zjarr.
Ti me jep arsye te jetoj.
Ti vjen dhe me rremben, si uragan.
Ti, je ai qe dua te besoj.

Je ti dhe shpirti mbushet me pasion.
Je vetem ti, pa fund, kjo jete le te vazhdoje.
Jo nuk ndaloj.
Endrra te embla me dhuron.
Per mua, ti jeton, per ty, une jetoj.

Ti rrefen te gjitha ne nje fjale.
Qiellin prekim bashke, ti me kupton.
Ti vjen edhe me mbron, si perendi.
Ti, je ai qe jeten i besoj.


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019