A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jonida Maliqi - Nuk Te Pres


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Nuk Te Pres"It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Te Pres" sung by Jonida Maliqi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Valentina Ajdari. We wish that's the lyrics you are looking for:

Dua qe te dalim sonte por si duket esht veshtire une as ti nuk kemi zemer njeri tjetrin per me thirr dije qe zdo te therras edhe nese te vjen inat zemren time qe ta fala mund ta humbesh per ni nate nese buzet tua sonte nuk I shijoj si gjdo here neser dote jet shum vone se ti me mua ske pse del nuk te pres as pas minuta mjaft te prita mjaft te luta sje I vetmi djal ne ket planet nuk te pres e zdo te vuaj as ni dite as ni muaj nuk esht hera par qe pome vretmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019