Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Jam Bërë Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Nuk jam më njësoj
Nuk jam më njësoj
Kam ndryshuar unë
Sa kam ndryshuar unë

Dhe vetë se besoj
Akoma më ndodh
Të mendoj pafund
Se të kam dashur shumë

Unë jam bërë si ti
Jam bërë si ti
Dhe kur flas si ti
Dhe kur qesh si ti

Jam bërë si ti
Por ti nuk e di
Trupin e kam unë
Shpirtin e ke ti

Nuk mund të harroj
Sa herë e provoj
Lëndoj veten unë
Trishtohem dhe më shumë

Ndoshta gaboj
Kështu të jetoj
Të paktën je tek unë
Për mua nuk është shumë

Unë jam bërë si ti
Jam bërë si ti
Dhe kur flas si ti
Dhe kur qesh si ti

Jam bërë si ti
Por ti nuk e di
Trupin e kam unë
Shpirtin e ke ti

Nëse kam jetë
Nuk e kam vetë
Jam si ti
Edhe pse vret

Të gjithë po më thonë
Pse nuk ndryshon
Edhe kur...
Mundohem të hesht

Kot e provoj
Zemra godet
Të pakten je tek unë
Për mua nuk është shumë

Unë jam bërë si ti
Jam bërë si ti
Dhe kur flas si ti
Dhe kur qesh si ti

Jam bërë si ti
Por ti nuk e di
Trupin e kam unë
Shpirtin e ke ti
Jonida Maliqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2015
Festivali: Zhurma Show 2015
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Audio Production: Threedots
Video Production: Kinostudio Dardan.
Director: Jotti Ejlli
First Assist: Erald Kucuku
Starring: Ledian Agalliaj
Stylist: Ardi Asllani
Hair Syling: Emma
Makeup Artist: Eriona NdouJonida Maliqi - Jam Bërë Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Bërë Si Ti".
3. Video është e këngës "Jam Bërë Si Ti", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 2