Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për 28 Nëntorin

28 Nëntori

28 Nentori fest shum e madhe
Ta festojm kete dite me keng dhe me valle
Moter Marigona e qendisi flamurin
Ismail Qemali u nis ne Vloren legjendare
E shpalli Shqiperin shtet te pavarur
E Isa Boletini u nis per ne Kosov
Solli shqiponjen dykrenare
Me gezim dhe me lot

- poezi nga Jonida


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  58

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet