Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thënie nga Jorge Luis Borges

DËRGO NJË THENIE

Thënie nga Jorge Luis Borges

Thënie

    Shtyp foton për ta zmadhuar dhe rishtype për ta mbyllur.
    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
    Shiko më shumë