A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jorida Zaimaj - Ti Dikur Si Nje Zot


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Music:

Alban Male

Lyrics:

Agron Tufa

Participating in

Kënga Magjike 2007


Ti dikur si nje Zot

Flisje pak-rridhte koha si nje lume
Flisje pak-rrokullisen shekuj
Shtrihesha-nuk kisha gjume
Ishe flaka qe dukej-zhdukej neper tempuj

Refreni

Ishe ti dikur si nje Zot
Mbete pengu i nje loje
Nuk je me ne fronin tend sot
Ti nuk dije c’deshiroje

Ishe ti dikur si nje Zot
Mbete pengu i nje loje
Ti tani nuk e ben dot
Ate qe dikur pertoje


Lyrics submited by AdaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019